Kostiumai, pirštinės - plastikiniai tinklai, sodui, sportui, tvoros, zvejybai

Skype Me™!
Go to content

Main menu:

Kostiumai, pirštinės

Produkcija > Rūbai žvejams
Showa 660

Pirštinės Showa 660 pagamintos iš PVC. Jos yra elastingos, minkštos, todėl lengva su jomis dirbti. Vandens visiškai nesugeria, galima liesti chemines  medžiagas, pirštinės nereaguoja į jų poveikį.
Nesukelia alergijos lateksui, atsparios angliavandeniams. Grubus pirštinės vidinis paviršius leidžia patikimai laikyti daiktus, ilgai naudojant sunkiai dyla. Pirštinės minkštumas ir  rankos formos atitikimas suteikia maksimalų komfortą, ilgai dirbant nepavargsta rankos. Antibakterinis gaminio paviršiaus apdirbimas ir besiūlis dizainas minimaliai sumažina odos suerzinimo riziką.Tinka liesti maisto produktus. Prie 40 laipsnių temperatūros,
naudojant neutralius skalbiklius, galima skalbti.
Spalva: mėlyna.
Dydžiai: XL,XXL.

Gamintojas: Japonija.


Thermo

Pašiltintas kombinezonas THERMO pagamyntas iš laidaus orui poliesterio OXFORD, padengto PU.
Pašiltinimas ir pamušalas-poliesteris.
*atšvaitinės juostelės,
*atsegamas pašiltintas gobtuvas,
*apsaugo nuo lietaus.
Spalva: žydra, raudona, juoda.
Dydžiai: 56-64.

Gamintojas: ES.


Water proof

Kostiumas pasiūtas iš audinio, kurio paviršius padengtas PVC. Šis audinys pasižymi ypatingu atsparumu ir absoliučiai nepraleidžia vandens (vanduo nubėga paviršiumi, jo nesudrėkinęs). Šios medžiagos turi purvui atsparių savybių, ekologiškai švarios, atsparios nusidėvėjimui ir mechaniniams veiksniams. Taip pat atsparios ultravioletinių spindulių poveikiui. Šios savybės nesikeičia esant temperatūrų skirtumui nuo -30 iki +70 laipsnių C. Visos rūbo vidinės siūlės yra ypatingai tamprios, bei tankios ir užkerta kelią drėgmei per siūles patekti į vidų. Visa tai suteikia didelę apsaugą dirbant ekstremaliomis sąlygomis. Kostiumas komplektuojamas iš "kengūros" tipo striukės ir puskombinezonio.
Šie kostiumai nepakeičiami kelininkų, bei statybinių organizacijų objektuose, paklausūs visur, kur reikia apsaugoti darbuotojus nuo lietaus ir vėjo.

*Gaminys atitinka europinius standartus EN 340 и EN 343.

*Medžiagos tankumas: 710 g/1 kv.m.
*
Medžiagos storis: 0,90 mm.
Pagrindinis pasirinkimo požymis:  nėra užtrauktuko, velkamas per galvą.
Spalva: žalia.
Dydžiai: 58-60

Gamintojas: ES.


Lautagr

Batai LAUTAGR
Dydžiai:pagal užsakymą.

Gamintojas: ES.


Lėmenė MSGIL
 
Lėmenė Sierra
 
 
 
 
 
Back to content | Back to main menu