Tinklai ūkiui ir sodui - plastikiniai tinklai, sodui, sportui, tvoros, zvejybai

Skype Me™!
Go to content

Main menu:

Tinklai ūkiui ir sodui

Produkcija > Tinklai ūkiui,sodui,tvoroms,statyboms,sportui,žvejybai
Ortoflex
...Medžių apsauga nuo paukščių

Tinklas ORTOFLEX skirtas uždengti vaismedžius ir taip apsaugoti juos nuo paukščių antplūdžio.Tinklas patogus ir elastingas, jo masė maža,todėl nespaudžia vaisių net tiesiogiai uždengus ant medžio. Jis netrukdo cirkuliuoti orui, praleidžia saulės šviesą.Ši apsauga galės jums būti naudinga ne vieną sezoną, nes tinklas pasižymi atsparumu, nesipainioja, pagamintas iš polipropileno ir atmosferos veiksniai pirminių tinklo savybių. Kasdieninėje buityje žmonės tinklą ORTOFLEX naudoja įvairiais tikslais:tinka apdengti braškes,kad apsaugoti uogas nuo varlių,paukščių. Taip pat galima sėkmingai panaudoti fasado apsaugai.Šis tinklas išvaizdus,negadina vaizdo ir nesudaro šešėlio.Kadangi tinklas gerai permatomas ir tvirtas,iš jo pagaminsite tinkamą aptvarą dekoratyviniams paukščiams. Šis tinklas gaminamas įvairių matmenų,kad būtų įmanoma uždengti ne tikvaismedžius,bet ir didesnius plotus:ištisus sodus ar vaisių plantacijas ir kt.
Akutės dydis: 10 x 12mm
* Ritinyje  4 x 250 m

Spalva: žalia.
Gamintojas:ES.

* perkant  Ortoflex tiklą virš 1000 m2
taikomos didmeninės kainos.

Elix
... Sraigių ūkiams

ELIX-plastikinis tinklas skirtas  specialiai ūkininkams  užsiimantiems sraigių veisimu ir auginimu po atviru dangumi.
Šis tinklas  apsaugo sraiges nuo plitimo po visą teritoriją ir saugo nuo plėšrūnų.  
Tai pat ,šio tinklo pagalba,galima  atskirti sraiges skirtingo ciklo gyvenimo etapuose (gimimo ir auginimo).
Į tinklą įmontuoti du horizontalus tinkliukai, kurių  plotis 15 cm x 50 cm ir atstumas nuo bazės 85 cm.

Jie padeda užkirsti kelią sraigių plitimui.Tinkamai įrengtas ELIX tinklas gali žymiai palengvinti sraigių priežiūrą.
* Lengvas ir greitas montavimas;
* Atsparus ultravioletiniams spinduliams;
* Svoris: 75 g / kv.m;
* Aukštis ir juostos ilgis: 1,5 m x 100 m;
* Spalva: juoda

Flora...
... Vijoklinių augalų prilaikymui

FLORA Tai stiprus propileno tinklas su labai didelėmis akimis, idealiai tinkantis kabančių, lipančių augalų prilaikymui: pvz.: ankštinių- pupelių, žirnių, jazminų, įvairių gėlių. Netoksinis, chemiškai inertiškas, paveiktas stabilizatoriais apsaugai nuo ultravioletinių spindulių poveikio. Be to tinklas FLORA puikiausiai užsirekomendavo kaip gera, nepakeičiamas sodo reikmėms, tinkama atrama auginant agurkus ir pomidorus šiltnamiuose, taip pat ir atvirame darže.

Akies matmuo: 150 x 170 mm
Pakuotėje: 1,70 x 10 m

Spalva: žalia.
Gamintojas: ES.

TG...
... Sodinukų apsaugai nuo graužikų

TG14 Specialus plastikinis tinklas, skirtas sodinukų apsaugai, kad juos nepasiektų zuikiai, bei įvairūs graužikai. Skirtingai nei kiti tinklai, šis netrukdomai sodinuką aprūpina šviesa ir oru, nesukelia sunkumų apipurškiant ir chemiškai apdorojant augalo kamieną. Atliekant panašius darbus, liauni augalai nepažeidžiami, nes tokiu būdu apsaugotus augalus nereikia papildomai apraišioti, liesti. Pagamintas cilindro formos.

Skersmuo; 15 cm
Ritinyje: 50m

Spalva: žalia,juoda.

Gamintojas: ES.

Net Film...
... Stipri, armuota plėvelė

Net Film armuota - dviguba plėvelė, pagaminta iš polietileno, sustiprinta ekstrudiniu polipropileno tinklu. Ypatingai tinka apdengti šiltnamius , ankstyvų sodinukų lysves ir įvairiems panašiems darbams. Patartina šiuo tinklu uždengti sodo dekoratyvinius baldus ir įrenginius žiemos laikotarpiui.

Ritinyje: 1,8 x 50 m
Spalva: permatoma-žydra.
Gamintojas: ES.

Corolla...
... Gėlių prilaikymui

COROLA dekoratyvinis ir praktiškas tinklas - sietelis iš polietileno skirtas gėlių, vijoklių prilaikymui, sodininkų pamėgtas gaminys. Tvirtinamas ant sienų, tvorų ir pertvarų. Šitaip suformuojamas dekoratyvinis atvirų kiemų vaizdas. Labai paprastai montuojamas, atsparus, chemiškai inertiškas, stabilizatoriais apsaugotas nuo ultravioletinių spindulių. Tinkamas daugkartiniam naudojimui.

Akutės dydis 42 x 42 mm

Spalva: žalia, ruda.

Gamintojas: ES.

 
 
 
Back to content | Back to main menu