Plastikinės tvoros - plastikiniai tinklai, sodui, sportui, tvoros, zvejybai

Skype Me™!
Go to content

Main menu:

Plastikinės tvoros

Produkcija > Tinklai ūkiui,sodui,tvoroms,statyboms,sportui,žvejybai
C-Flex
... plastikinis aptvėrimas

C-Flex - Pertvarų tinklai gaminami iš polipropileno, naudojant ypatingą gamybos technologiją, kuri suteikia patvarumą nedidelės masės tinklui. Specialūs priedai gaminio sudėtyje suteikia apsaugą nuo ultravioletinių spindulių bei nepalankių atmosferos sąlygų. Ištisa serija šių tinklų gaminama iki 4,6 metrų aukščio.Nedidelis rulonų svoris palengvina darbą, juos transportuojant ir įrengiant. Šios tinklinės pertvaros montavimas nereikalauja kvalifikuotų darbininkų.

Akies matmuo: 45 x 50 mm
Ritinyje: 1,8 x 100 m      

Spalva: juoda.
Gamintojas: ES.


Cintoflex
... aptvėrimui, armavimui

Cintoflex - Lankstus, atsparus ir ekonomiškas polipropileno tinklas. Gaminamas ekstruzijos metodu. Naudojamas tinko armavimo darbams ir panašiems sienų paviršiaus darbams. Dėl patogaus ir paprasto naudojimosi, bei tinklo fizikinių savybių pranašumo (nerūdija, chemiškai inertiškas, mažas svoris, nepraranda savo pradinės formos), sėkmingai turėtų pakeisti metalines tvoras.
Labai plačiai naudojamas ūkio ir sodo darbuose. Idealiai tinka aptverti naminius paukščius, gaminti voljerus ir kt.

Taip pat šis tinklas yra efektyvi apsauga nuo kurmių.

Akies matmuo: 12 x 14 mm
Ritinyje: 2 x 100 m
Spalva: juoda.
Gamintojas: ES.


Ranch
... plastikinis aptverimas

Ranch - Pertvarų tinklas pagamintas pagal originalią technologiją,kas suteikia jam ypatingą atsparumą ir lankstumą. Šio  tinklo kainos ir kokybės santykis nuostabiai dera. Visa tai leidžia sumontuoti aukštas pertvaras, teniso kortus, futbolo aikšteles,į vairius sporto aikštynus ir kt.
Pranašumai:
-statoma ant bet kokio tipo atramų;
-nerūdija;
-stiprūs,lankstūs atsparūs;
-lengvesni,nei tinklai pagaminti iš valo;

Akies matmuo: 27 x 42 mm
Ritinyje: 2 x
50 m

Spalva:žalia.
Gamintojas:ES.


Millenium
... plastikinis aptverimas

MILLENIUM - Dėka originalių gamybos technologijų, TENAX polipropileno tinklams suteikiamos tik jiems būdingos atsparumo charakteristikos. Sidabrinė spalva ir kilpų matmuo leidžia šiais tinklais sėkmingai pakeisti metalinius tinklus. TENAX tinklai ypatingai tinka aptverti sklypus, kuriuose jaučiamas specifinis elektromagnetinis laukas. Šis tinklas ypatingai stangrus, nepažeidžiamas. Medžiaga, iš kurios pagamintas tinklas, neveikia elektromagnetinį lauką, todėl idealus sprendimas, kai reikia aptverti aerouostus, radarines stotis ir kt.

Akies matmuo: 35 x 45 mm
Ritinyje:              2 x 50 m

Spalva:sidabrinė.
Gamintojas:ES.Labor
... signaliinis aptvėrimas

LABOR - aukščiausios kokybės signalinis tinklas , ekonomiškas ekstruzijos būdu gamintas polietileno tinklas. Galima panaudoti užtveriant kelią į pavojingas statybos aikštelių teritorijas, remontuojamus kelio ruožus, pažymėti trasą sporto varžybų metu . Dėl savo ryškios oranžinės spalvos, tinklas gerai matomas blogo matomumo sąlygomis.

Akies matmuo: 90 x 40 mm
Ritinyje: 1 x 50 m
Spalva: oranžinė.
Gamintojas: ES.Fort/L
... plastikinis aptvėrimas

Fort/L - Signalinis tinklas specialiai sukurtas pavojingų vietų aptvėrimui, kad išskirti remontuojamus kelių ruožus. Dėl savo lankstumo ir nedidelio svorio šie tinklai greitai ir lengvai sumontuojami, kas patogu netgi prie trumpalaikių darbų. Tinklas Fort / L išsiskiria padidintu atsparumu, lyginant su panašios paskirties produkcija, gaminama kitų gamintojų. Spalva sukurta specialiai, kad būtų matoma ir naktį, ir riboto matomumo sąlygomis.

Pranašumai:
*Dėl specialios spalvos ypatingai gerai matomas;
*Montavimo darbams reikia mažai tvirtinimo elementų;
*Nesudėtingas montavimas;
*Atlaiko stiprius vėjo gūsius;

Akies matmuo: 45 x 15 mm
Ritinyje: 1,00 x 50 m
            1,20 x 50 m
Spalva:oranžinė.
Gamintojas: ES.Gigan
... plastikinis aptvėrimas

GIGAN - Tai vienas populiariausių pasaulyje kokybiškas tinklas, skirtas statybos aikštelių aptvėrimui. Tik šis tinklas atlaiko maksimaliausius tempimo krūvius. Ypatingas atsparumas ir ilgaamžiškumas - pagrindiniai šio tinklo pranašumai. Gaminamas oranžinės ir žalios, pritaikytos prie aplinkos, spalvos.

Akies matmuo: 85 x 30 mm
Ritinyje: 1,20 x 30 m
            1,80 x 30 m
            2,00 x 30 m
Spalva: oranžinė, žalia.

Gamintojas: ES. 
 
Back to content | Back to main menu